معرفی نیترو


نیترو چیست؟

نیترو امکانی جدید در تجاره است که به فروشنده‌ها اجازه می‌دهد کالاهای خود را برای جلب بازدید بیشتر و فروش بالاتر ویژه نمایند. وقتی کالایی را نیترو می‌کنید این کالا در تجاره به مدت یک هفته بالاتر از همه‌ی کالاهای دیگرنمایش داده می‌شود.

چطور از نیترو استفاده کنم؟

برای فعال سازی نیترو از بالای «صفحه کالا» دکمه‌ نیترو را بزنید. همچنین می‌توانید از «صفحه فروشگاه من» دکمه نارنجی رنگ نیترو را روی هر کالای منتخب فشار دهید و نیترو را برای آن کالا فعال کنید.

شارژ مجدد نیترو چه کاربردی دارد؟

وقتی کالایی را نیترو می‌کنید این کالا به صدر کالاهای صفحه اصلی تجاره پرتاب می‌شود. همچنین کالای نیترو شده در بخش‌های دیگر سایت مثل سایر کالاهای هم گروه که پایین تمامی صفحه‌های کالای تجاره وجود دارد بالاتر از سایر کالاهای نیترو نشده نمایش داده می‌شود.

اما ترتیب نمایش بین چندین کالا که همگی نیترو شده‌اند چگونه است؟

این کالاها به ترتیب تازه ترین زمان نیترو شدن نمایش داده می‌شوند، یعنی در هر لحظه کالایی که زمان کمتری از نیترو شدن آن گذشته باشد بالاتر از بقیه کالاهای نیترو نمایش داده می‌شود.

کالایی که آن را نیترو می‌کنید به مدت یک هفته از تمامی کالاهای معمولی سایت بالاتر نشان داده می‌شود، اما با شارژ مجدد نیترو در طول این یک هفته می‌توانید نیروی آن را تازه کنید و کالای خود را بالاتر از تمامی کالاهای نیترو شده به نمایش بگذارید.